ASIR Konferenční stolek DEVON v antracitovém provedení: Funkčnost a moderní design

Popis produktu

DEVON je konferenční stolek vyrobený ze dvou bočnicemi propojených desek v dekoru antracit, které jsou zasazeny do černých kovových rámu suplujících nohy. Konferenční stolek DEVON je víceúčelový a záleží jen na Vás, jakou roli mu přidělíte a jak jeho tvarů a dvoubarevného designu využijete.

Stůl je vyroben z 18 mm silných desek pokrytých 100 % melaminem v dekoru antracit a z černých kovových nohou. Rozměry: Šířka: 100 cm Hloubka: 44 cm Výška: 60 cm. Díky svým rozměrům se hodí jako konferenční stolek do kanceláře, či do obývacího pokoje.

Funkčnost

Konferenční stolek DEVON disponuje víceúčelovou funkcí, což znamená, že může být použit pro různé účely. Je vhodný k užívání jako stolek kávový, novinový či jako konferenční stůl pro jednání v kanceláři. Díky svému designu je moderní a prestižní.

Moderní design

Design DEVON v sobě spojuje moderní prvky s klasickými liniemi. Jeho dvoubarevný antracitový design, doplněný černými kovovými nohami, dodává interiéru módní nádech a zároveň zůstává příznivý pro oko.

ASIR Konferenční stolek DEVON v antracitovém provedení

Údržba

Konferenční stolek DEVON je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, což zaručuje odolnost proti poškození a korozi. K údržbě stačí jemná hadřík namočená v mýdle a k dispozici je i řada speciálních přípravků pro údržbu nábytku.

Pokud Vám zrovna chybí ideální konferenční stolek do Vaší kanceláře, vábí Vás design a moderní linie stolu DEVON, navštivte prosím stránky našeho e-shopu a získejte fantastický nábytek v akci na www.naradi-cz.cz.