ASIR Lustr SIVANI: Elegantní kombinace bílé a zlaté

ASIR Lustr SIVANI je elegnatním designovým závěsným lustrem, jehož kombinace bílé a zlaté barvy se bude skvěle hodit do každé moderní domácnosti. Lustr je vyroben z kovového těla, které zajišťuje jeho pevnost a stabilitu.

Lustr je skvělým doplňkem pro váš obývací pokoj nebo ložnici, kde bude sloužit nejen jako světelný zdroj, ale také jako stylový prvek, který zaujme vaše hosty.

Specifikace lustru ASIR SIVANI

Lustr má nadstandardní rozměry, o kterých vás budeme podrobně informovat. Výška je 121 cm a velikost stínidla dosahuje 50 x 25 cm. Výšku lustru lze jednoduše nastavit dle vašich požadavků, díky čemuž se přizpůsobí vašemu interiéru. Délka kabelu, který slouží k napojení, je 90cm a průměr základní desky činí 10 cm a její výška je 6 cm.

Typ žárovky, který je u tohoto lustru používán, je E 27 a maximální příkon je 40 W. Při nákupu lustru mějte na paměti, že žárovka není součástí dodávky. Kód IP lustru ASIR SIVANI činí IP20, což znamená, že je odolný vůči vodě a prachu.

Zapojení lustrů a nástěnných svítidel bez zástrčky může provádět pouze odborně způsobilá osoba, aby se minimalizovala rizika spojená s elektrickým systémem.

Zakoupit nyní na VelkyNabytek.cz

ASIR Lustr SIVANI bílá/zlatá 4 je k dispozici na VelkyNabytek.cz, kde si můžete vybrat ze širokého sortimentu osvětlení a dekorací pro váš domov. Máte-li zájem o tento produkt, neváhejte a objednejte si ho nyní.

ASIR Lustr SIVANI

ASIR Lustr SIVANI bílá/zlatá 4

Věříme, že lustr ASIR SIVANI bílá/zlatá 4 bude skvělým doplňkem každé moderní domácnosti, kde bude sloužit nejen jako praktické osvětlení, ale také jako nádherný designový prvek, který zdůrazní váš osobitý styl.