Béžová látková rohová pohovka: Kave Home Gala 300 cm, levá strana

Rohová pohovka Gala značky Kave Home je čalouněna kvalitní žinylkou elegantní béžové barvy. Tato antibakteriální tkanina se snadno čistí, takže se nemusíte bát ani večírků s vínem.

Tato prostorná pohovka s levým rohem je jako stvořená pro početnější rodiny a milovníky návštěv. Je dodávána včetně dekorativních polštářů s odnímatelnými oboustrannými potahy, se kterými bude těžké neusnout dokonce i u oblíbeného filmu.

Gala vnese do interiéru útulnou atmosféru a pokoj s ní dostane elegantní nádech. Dostupná je také v dvoumístném provedení.

Prostorná pohovka pro celou rodinu

Chcete si užít pohodlí a prostor při sledování oblíbených filmů nebo seriálů? S béžovou látkovou rohovou pohovkou Kave Home Gala 300 cm to bude hračka. Díky levému rohu si můžete užít rozmanitost uspořádání pohovky podle vašich potřeb a chuťových představ. Navíc vám záruka kvality a pečlivě zvolených materiálů poskytne dlouhodobou spokojenost.

Chytré řešení pro čištění

Když si pořizujete novou pohovku, pravděpodobně se nejdříve zajímáte o to, jak účinně ji lze udržovat v čistotě. S béžovou látkovou rohovou pohovkou Kave Home Gala 300 cm se nemusíte bát ani nečekaných skvrn. Antibakteriální tkanina žinylka umožní snadné čištění např. vlhkým hadříkem s mýdlovým roztokem. Pohovka tak bude vypadat jako nová po delší dobu.

Nabízí se vám široká možnost kombinací

Kromě elegantní béžové barvy, která se snadno kombinuje s různými druhy dekorací a doplňků, vám tato rohová pohovka nabízí i další možnosti. K dispozici je totiž také v dvoumístném provedení. Samozřejmostí jsou již zmíněné dekorativní polštáře s oboustrannými potahy, které dodají pohovce vždy nový nádech. S béžovou látkovou rohovou pohovkou Kave Home Gala 300 cm můžete vytvořit ideální prostor pro odpočinek, relaxaci nebo společenské setkání.

Koupit pohovku Gala od Kave Home

pohovka

pohovka detail

Závěr

Béžová látková rohová pohovka Kave Home Gala 300 cm v levé verzi je šikovným řešením pro početnější rodiny nebo milovníky návštěv. Kvalitní žinylková tkanina zajišťuje snadné čištění a dodává pohovce dlouhodobou životnost. S dodávanými dekorativními polštáři a odnímatelnými potahy můžete každodenní prostor snadno oživit. Rozhodně se jedná o výhodnou a praktickou investici do vašeho domova.