Béžový vlněný koberec Universal Kiran Liso – luxusní kousek do interiéru

Dáváte přednost spíše přírodním materiálům? Pak si vaši pozornost jistě získá kolekce koberců Kiran, jež je vyrobena z kombinace 80% vlny a 20% bavlny.

Vysoká odolnost proti nečistotám

Mezi charakteristické vlastnosti patří zejména vysoká odolnost proti nečistotám, dlouhá životnost a v neposlední řadě i nezaměnitelná měkkost na dotek.

Nadčasové zemitě barvy

Díky nadčasovým zemitým barvám navíc nikdy nevyjde z módy. Pokud hledáte kus, který dokonale zapadne do vašeho interiéru, máme pro vás tip. Jedná se o Béžový vlněný koberec Universal Kiran Liso, který skvěle doplní váš obývací pokoj, ložnici nebo dokonce kancelář. Koberec má velikost 120 x 170 cm a svojí výškou chlupů 11 mm zaručí příjemný pocit při každém krůčku.

Dopřejte si luxus a přírodu v jednom kousku

Vaše bydlení zaslouží to nejlepší a zároveň si můžete dopřát přirozenost a útulnost. S Béžovým vlněným kobercem Universal Kiran Liso získáte vše v jednom kousku. Objednejte si ho ještě dnes na odkazu https://www.atcomplet.cz/produkt/bezovy-vlneny-koberec-universal-kiran-liso-120-x-170-cm a užijte si nový kousek do svého interiéru.

Béžový vlněný koberec Universal Kiran Liso