Bílý porcelánový talíř Maxwell & Williams Motion – dokonalý doplněk pro každou tabuli

Kvalitní nádobí tvoří bezpochyby základ každé kuchyně. Australská značka Maxwell & Williams kromě vysoké funkčnosti navrch přidává i elegantní design, který se stane pýchou vaší jídelny.

Jinak tomu není ani u kolekce Motion, jež je vyrobena z porcelánu. Díky němu je pro nádobí charakteristická zářivá bělost, pevnost a odolnost proti vysokým teplotám. Bez obav je tak můžete vložit do myčky i mikrovlnné trouby.

O Motion porcelánu

Maxwell & Williams Motion porcelánový talíř má velikost 25 x 19 cm a je ideální pro servírování salátů, příloh k hlavním jídlům nebo dezertů. Jeho oblá tvar mu dodává eleganci a dokonalý designový prvek pro každou tabuli.

Porcelán je také velmi snadný na údržbu. Stačí jej opláchnout vodou a v případě potřeby přiložit trochu saponátu a jemně otřít. Díky jeho odolnosti vám Motion talíř vydrží mnoho let.

Výhody porcelánu

Porcelánový povrch talíře má mnoho výhod. Jednou z nich je například to, že si na něm neudržují bakterie a není tedy nutné ho prát při každém použití v myčce.

Další výhodou porcelánu je, že nepřijímá pachy a barvy z potravin, takže se nemusíte obávat, že by některé jídlo zanechalo trvalé stopy na povrchu talíře. Vše lze jednoduše opláchnout vodou a saponátem a Motion talíř bude opět jako nový.

Kde zakoupit

Pokud jste se rozhodli pro zakoupení porcelánového talíře Maxwell & Williams Motion, stačí kliknout na odkaz zde, který vás přenese na stránky e-shopu, kde si můžete talíř objednat.

Bílý porcelánový talíř Maxwell & Williams Motion je dokonalým doplňkem pro každou tabuli. Díky jeho vysoké kvalitě a odolnosti jej můžete používat po mnoho let a těšit se z jeho krásného designového provedení.

Bílý porcelánový talíř Maxwell & Williams Motion