BIZZTTO přináší stylový bílý zahradní stolek WISSANT ø40 cm


O PRODUKTU

Zahradní kulatý konferenční stolek WISSANT od italského výrobce stylového nábytku BIZZOTTO. Stolek WISSANT s deskou o průměru 40 cm je kompletně vyroben z odolné oceli pro venkovní použití. Předměty z oceli se vyznačují dlouhou životností a odolností, stolek je též velmi lehký. Má 4 nohy, které zajišťují stabilitu a pevnost. Stolek se vyrábí i v dalších barevných variantách.

Bizzotto Wissant zahradní stolek

S ČÍM LADIT

Konferenční stolek WISSANT je velmi krásný a moderní prvek. Tento zajímavý konferenční stolek bude ozdobou vaší terasy, balkónu či zahrady. Výbornou kombinaci bude tvořit s křesly nebo pohovkou.

KLADY A ZÁPORY

Klady

  • ✅ Moderní design
  • ✅ Krásné zpracování
  • ✅ Dostupné materiály
  • ✅ Elegantní výrobek

Zápory

  • ❌ Nejsou

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Materiál stolku: ocel

Barva stolku: bílá

Povrchová úprava: matný

Rozměry vxø: 45×40 cm

Bizzotto Wissant zahradní stolek

MONTÁŽ A PÉČE

Péče: utírejte nečistoty vlhkým hadříkem, pravidelně olejujte

Montáž: vyžaduje

Tento zajímavý zahradní konferenční stolek WISSANT od italského výrobce BIZZOTTO může být úžasnou ozdobou vaší zahrady. Vyroben z odolné oceli, která poskytuje vysokou životnost a odolnost. Stůl má moderní design s bílým matným povrchem 45×40 cm a 4 nohami pro stabilitu. S tímto stolem můžete vytvořit různé kombinace, které budou vypadat dobře s vaším zahradním nábytkem. Takže pokud hledáte elegantní a moderní zahradní konferenční stolek pro vaši terasu, balkón nebo zahradu, Bizzotto Wissant je perfektní volbou.

Produkt je k dispozici k nákupu na stránkách maliboo.cz.