Designová rohová sedačka Porto v šedé barvě Monolith – dokonalá volba pro moderní interiér

Moderní a kvalitní sedací souprava je něčím, co každý z nás určitě potřebuje. Využíváme ji k odpočinku, k relaxaci a k setkávání s rodinou a přáteli. Sedačka Porto v šedé barvě Monolith je ideální volbou pro ty, kteří hledají stylový a kvalitní nábytek, který se skvěle hodí do každého moderního interiéru.

Super akční cena pouze u nás!

Nyní můžete mít tuto skvělou sedačku za super akční cenu! Akční cena je platná pro potah na hlavní fotografii – šedou Monolith. Nečekejte proto a pořiďte si ji co nejdříve!

Kvalitní žinilková látka Monolith

Sedačka Porto je potažena kvalitní žinilkovou látkou Monolith. Tato látka je velmi příjemná na dotek a zároveň odolná proti rychlé absorpci rozlité kapaliny do struktury nábytku. Díky tomu, že je látka pokryta hydrofobní vrstvou, vám nedělá problém ani rozlitá káva nebo víno. Navíc je tato látka vysoce odolná proti vyblednutí a proti žmolkování.

Zadní část s originálním potahem jako korpus

Zadní část sedačky Porto je očalouněna originálním potahem, který vypadá velmi stylově a moderně. Korpus je plně otočný, což z něj dělá perfektní nábytek pro každý obývací pokoj.

Více informací o této skvělé sedačce a možnosti jejího nákupu najdete na stránkách Interierio.cz.

Rozkládací s úložným prostorem

Sedačka Porto má tu výhodu, že je rozkládací a nabízí vám tak možnost využití i jako postel. Je vybavena úložným prostorem, takže si můžete do něj uložit polštáře a přikrývky. Plocha po rozložení je 210x124cm.

Funkce polohování hlavových opěrek

Ještě jedna úžasná vlastnost sedačky Porto je funkce polohování hlavových opěrek. Díky tomu si můžete nastavit správnou polohu a užít si naprosté pohodlí a relaxaci po dlouhém dni.

Rozměry:

  • Délka: 254 cm
  • Šířka: 254 cm
  • Výška: standardní výška sedačky

Sedačka Porto v šedé barvě Monolith je dokonalou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní, moderní a stylový nábytek. Nečekejte a pořiďte si ji co nejdříve!

Sedačka Porto - hlavní foto

Sedačka Porto - rozložená

Sedačka Porto - detail