Designový konferenční stolek MAWSON v dubu Sanremo s hnědými detaily


Konferenční stolek

Tento moderní nábytek je součástí sestavy určené do jídelny nebo obývacího pokoje. Celá řada se vyznačuje úspěšnou kombinací současné a moderní přírodní formy. Jednoduchý styl umocňuje senzační bezúchytový systém nábytku. Vyrábí se z vysoce kvalitní dýhované dřevotřískové desky s fólií, sklo je tvrzené s hnědým zabarvením. Dekor s 3D efektem vizuálně dává dojem hlubokého povrchu. Široký výběr vám zaručí si sestavit nábytek podle svých představ. Barevné provedení je dub sanremo s dekorativním proužkem hnědé barvy.

Barva: dub sanremo/hnědá
Stolek obsahuje 2 zásuvky.
Materiál: přírodní dýha/LTD
Rozměry (šxhxv): 80 x 80 x 46 cm
Dodáváno v demontu.

Velký Nábytek

Pro objednání konferenčního stolku MAWSON v dubu Sanremo s hnědými detaily navštivte naše stránky: https://www.velkynabytek.cz/produkt/konferencni-stolek-mawson-dub-sanremo-hneda.

Konferenční stolek MAWSON

Tento konferenční stolek se nejen skvěle hodí do moderně zařízených obytných interiérů, ale i na firemní schůzky či prezentace. Jeho čisté linie a jednoduchý design umocňují vysokou kvalitu materiálů, z nichž je konferenční stolek vyroben.

Moderní design a přírodní tóny díky dýhovanému dubu Sanremo vyniknou v každém prostoru. Bezúchytový systém přispívá k minimalistickému pojetí a jednoduchosti celé řady nábytku. Tento model disponuje 2 zásuvkami, což ho dělá praktickým pomocníkem pro uložení různých drobností, které by se jinak válily po stole.

Nábytek z této řady je vyroben z přírodní dýhy a LTD – ve spojení vytvářejí silný a odolný materiál, který je schopen odolávat běžnému používání bez jakýchkoliv deformací.

Konferenční stůlky mají rozměry 80 x 80 x 46 cm. Jsou dodávány v demontu, ale s přiloženou přesnou a snadno pochopitelnou montážní instrukcí, kterou zvládne sestavit každý.

Pokud hledáte moderní a praktický konferenční stolek, který vám umožní nejen pořádat schůzky s vašimi obchodními partnery, ale také relaxovat s přáteli u šálku dobré kávy, není důvod hledat dál. Vyberte si MAWSON v dubu Sanremo s hnědými detaily a užívejte si pohodlí, eleganci a jednoduchost celé řady nábytku.