Elegantní postel Casarredo MILAN 160 v bílém matu – dokonalá volba pro váš interiér

Krásná postel jako z pohádky o šíři 160 cm z ložnicové řady Milan.

Pro mnoho z nás je ložnice klidovým a relaxačním místem, kde si můžeme odpočinout po celodenním shonu. A právě proto, by měla být ideálně vybavena. Jedním z nejdůležitějších kusů nábytku v ložnici, je samozřejmě postel. Pokud hledáte postel, která bude elegantní, moderní a zároveň kvalitní, určitě nejdete špatně s postelí Casarredo MILAN 160 v bílém matu.

Detailně a esteticky zpracováno v bílé moderní barvě.

Tuto postel bychom mohli popsat jako velice moderní, přitom ale elegantní. Bílá matová barva působí čistě a dotváří dojem luxusu. Postel je navíc zpracovaná s velkou pozorností k detailům a zdobným ornamentem. Postel Casarredo je navržen tak, aby se dokonale hodila do jakéhokoli interiéru.

Nabídka komponentů

Oblé tvary a ozdobné ornamenty dodávají jedinečnost a originalitu v naší nabídce.

Kromě toho, že postel Casarredo MILAN 160 vypadá velice pěkně, disponuje také vynikající kvalitou materiálu. Je totiž vyrobena z kvalitní MDF desky, což zaručuje dlouhodobou výdrž. Nabídka komponentů této sektorové řady umožňuje sestavit si nábytek do ložnice dle vlastních představ. Můžete si tedy sestavit celou ložnici, která na sebe z hlediska designu bude perfektně navazovat.

Postel Casarredo MILAN 160

Vhodná matrace a podnož

V ceně není zahrnuta matrace ani rost, to je třeba dokoupit, vhodný rozměr 160 x 200 cm nebo 2 ks 80 x 200 cm.

V ložnici se neobejdete bez matrace a postelové roštu. Tyto dva kusy nábytku byste tedy měli dokoupit zvlášť. Co se týče matrace, je vhodné si zakoupit matraci o rozměru 160 x 200 cm nebo 2 ks 80 x 200 cm. Pokud si nejste jisti, jaká matrace by byla pro vás vhodná, neváhejte nás oslovit – rádi vám poradíme.

Postel Casarredo MILAN 160 s matrací

Dodáváme v demontovaném stavu

Dodáváme v demontovaném stavu.

Ložnice je často odrovnána prostorem a tak, aby se do místnosti snadno dostal nábytek. Právě proto, vám postel Casarredo MILAN 160 přivezeme v demontovaném stavu a je potřeba ji složit doma. Nicméně se vám do toho nebudeme plést, v současné době sice nemůžeme poskytnout montáž, avšak stále jsme pro vás tu a rádi vám poskytneme rady pro skládání.

Takže, jestliže hledáte elegantní postel s moderním designem, zároveň kvalitní a dokonale zapadající do jakéhokoli interiéru, nemůžete udělat chybu s postelí Casarredo MILAN 160 v bílém matu. Přesvědčte se sami a objednejte si ji již dnes!

Zdroj: srovnavacnabytku.cz