Jídelní stůl MIRIS spojuje elegance bílého mramoru s moderním černým matným lakem


Jídelní stůl MIRIS: Elegance a moderní minimalismus

Jídelní stůl MIRIS je pravou kombinací elegance bílého mramoru a moderního černého matného laku. Tentýž stůl tak může být úžasným prvkem jak v moderně zařízených interiérech, tak i v těch klasických. Tento designový jídelní rozkládací stůl má rozměr 140 + 40 x 80 cm a prodává se v průmyslovém minimalistickém stylu.

Tvrzená keramická deska s dekorem bílého mramoru

Vrchní stolová deska jídelního stolu MIRIS je vyrobena z tvrzené keramiky, která má tloušťku 6 mm a lesklý dekor bílého mramoru. Konstrukce stolu i nohy jsou z masivního dřeva, zatímco konstrukční prvky a podklad keramické desky jsou vyrobeny z MDF. Nástřik je v černém matném odstínu.

Konstrukce stolu a nohy

Nohy jídelního stolu MIRIS jsou kónické a obdélníkového průřezu s podélným vybráním z obou stran. Velmi zajímavým navazujícím detailem v horní části nohou je zakončení transparentními plastovými kluzáky, které eliminují možnost poškození povrchů tvrdých podlah. Rozkládání stolu je středové a výsuvné s celokovovou mechanikou s blokací.

Nepřehlédnutelný prvek v interiéru

Stůl se zakulacenými rohy a dekorem vrchní desky, imitující bílý lesklý mramor, určitě zaujme svým minimalistickým designem i skvělým zpracováním detailů. Spojení černé matné podnože a lesklé bílé desky jen podtrhuje jeho výjimečnost a nadčasovost. Jistě se stane se velmi elegantním a nepřehlédnutelným prvkem v moderních – industriálních, ale i klasicky laděných jídelnách, kuchyních a obývacích prostorách.

Rozměr stolu a možnost umístění židlí

Výška jídelního stolu MIRIS je 76 cm. Ke stolu je možné umístit až 8 židlí. Rozměr stolu je 140 + 40 x 80 x 76 cm. Stůl je dodáván v demontu.

Pro více informací o jídelním stole MIRIS, navštivte stránky https://www.skvelynabytek.cz/produkt/jidelni-stul-miris-bily-mramor-cerny-matny-lak. Pokud hledáte elegantní a moderní stůl do vašeho interiéru, neváhejte a pořiďte si jídelní stůl MIRIS, který vám nabízí nejen svůj minimalistický design, ale také vysokou kvalitu zpracování a použitých materiálů.

Foto: https://www.skvelynabytek.cz/media/catalog/product/cache/3/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/j/i/jidelni-stul-miris-bily-mramor-cerny-matny-lak-skvely-nabytek-2_2.jpg