Moderní komoda B-17 s rozměrem 120 cm v bílo-wenge designu od Ak furniture


Moderní komoda B-17 od Ak furniture – krása ve funkčnosti

Komoda B-17 z dílny Ak furniture patří mezi nejoblíbenější kousky nábytku dneška. Tento kousek je nejen designově povedený, ale nabízí také maximální funkčnost a užitnost. Pokud hledáte stylové úložné řešení pro svůj interiér, právě jste ho našli.

Dlouhodobá kvalita

Komoda je vyrobena z vysoce kvalitní laminované desky tloušťky 16 mm, což zaručuje její pevnost a stabilitu. Okraje jsou pokryty hranou ABS, která šetří nábytek před poškozením a prodlužuje jeho životnost. Díky této kombinaci materiálů se nemusíte obávat opotřebení ani poškrábání, komoda zůstane v perfektním stavu dlouhá léta.

Prostor pro všechno

Komoda B-17 je vnitřně rozdělena jednou poličkou, která dokáže ubytovat všechny vaše věci. Uvnitř najdete dostatek prostoru pro oblečení, kosmetiku, spisovou dokumentaci či jiné předměty, které chcete mít hezky uspořádané a po ruce. Díky kvalitě materiálu si nemusíte dělat starosti s tím, že by si komoda neporadila s větší zátěží.

Kompatibilita B-17

Komoda B-17 se nejlépe hodí do moderně laděných interiérů, ale díky svému minimalistickému designu se velmi snadno sladí s každým stylem. Pokud hledáte možnost vytvoření sestavy, můžete svou komodu B-17 sladit s psacím stolem B-17.

Nenabízíme vám pouze komodu B-17, ale také další kousky z dané kolekce. Prohlédněte si více naší nabídky a vyberte si tu nejlepší kombinaci pro váš interiér.

Specifikace produktu

Šířka Výška Hloubka Tloušťka desky Materiál Váha Hloubka zásuvky Šířka zásuvky Povrchová úprava
120 cm 77 cm 40 cm 16 mm Laminovaná deska 68 kg 34 cm 40 cm Mat

Tuto úžasnou komodu B-17 s rozměrem 120 cm v bílo-wenge designu si můžete koupit zde s vynikající zárukou a kvalitou, kterou nabízí Ak furniture.

Designová komoda B-17

Bílo-wenge komoda s policí

Detail B-17 komody