Moderní nástěnný držák na ručníky Wenko Basic v délce 80 cm


Moderní nástěnný držák na ručníky Wenko Basic

Pořiďte si šikovné koupelnové doplňky značky Wenko. Zaručeně vám usnadní každodenní fungování a zároveň vás jednoduše uspokojí svojí šikovností a moderním pojetím.

Skvělý doplněk pro koupelnu

Nástěnný držák na ručníky Wenko Basic je jedním z takových doplňků. Tento moderní držák na ručníky v délce 80 cm, vám umožní praktické uložení ručníků a osušek. Díky nástěnnému provedení získáváte dostatek místa v koupelně a navíc působí velice esteticky. Držák na ručníky Wenko Basic vám umožní mít ručníky vždy po ruce a to vše na jednom místě.

Jednoduchý a praktický design

Držák na ručníky je vyroben z kvalitních materiálů, což zaručuje jeho dlouhou životnost. Jeho jednoduchý design se hodí do moderní interiérové koncepce koupelen a nejen tam. Jednoduchost je však jeho silnou stránkou, jelikož tento držák je snadno instalovatelný a návod je velmi intuitivní.

Nástěnný držák na ručníky Wenko Basic

Snažší manipulace s ručníky

Koupelnové doplňky, jako je například držák na ručníky Wenko Basic, vám pomohou usnadnit běžné činnosti v koupelně. S tímto držákem si nemusíte dělat starosti, zda máte dostatek místa pro své ručníky. Jeho rozměry jsou 80 x 7,5 x 6 cm, takže máte dostatek místa i pro větší ručníky.

Pokud hledáte koupelnové doplňky, které vám usnadní fungování v koupelně a zároveň budou esteticky působit, zkuste nástěnný držák na ručníky Wenko Basic. Jistě nebudete litovat.

Odkaz na e-shop s produktem nástěnný držák na ručníky Wenko Basic