Nová obdélníková vana Kaldewei Vaio Set – 170×75 cm – pro každou stranu!

Pro mnoho lidí je koupelna místem, kde si mohou odpočinout a zrelaxovat po náročném dni, a proto hledají nejen funkční, ale i pohodlné předměty, které jim pomohou v této relaxaci. Jeden z nejdůležitějších prvků v koupelně je sprchová nebo koupelová vana, a proto by měla být zvolena s ohledem na všechny potřeby a přání každého uživatele. Pokud hledáte moderní a elegantní obdélníkovou vanu, která bude perfektně odpovídat vašim potřebám, neměli byste opominout novou obdélníkovou vanu Kaldewei Vaio Set – 170×75 cm.

Obdélníková vana ze smaltované oceli

Tato obdélníková vana se vyznačuje skvělým designem a kvalitním provedením. Je vyrobena z trvanlivé smaltované oceli, která ji chrání před korozí a zároveň zajišťuje pevnost a stabilitu. Je určena pro levou i pravou orientaci, což z ní činí ideální řešení pro každou situaci. Navíc díky svým rozměrům 170×75 cm nabízí dostatek prostoru pro plnohodnotnou koupel nebo sprchu.

Tuto vanu si můžete zakoupit zde.

S povrchovou úpravou Perl-Effektem

Jedním z největších problémů v oblasti koupelny a vany je špatné odvádění vody a znečištění. Nová obdélníková vana Kaldewei Vaio Set s povrchovou úpravou Perl-Effektem vám přináší řešení. Tato úprava usnadní odvádění vody, díky čemuž se voda skutálí do odpadu a odnáší s sebou veškeré nečistoty i vápenaté částice. To znamená, že už se nemusíte bát nečistot a nevzhledných skvrn jak v koupelně, tak i v koupelové vaně.

Kaldewei Celoplošný Antislip

Kaldewei Celoplošný Antislip je dalším přínosem této obdélníkové vany. Tento antiskluzový povrch umožňuje bezpečný vstup do koupelové nebo sprchové vany, což je pro mnoho lidí velkým plusem. Bezpečnost má vždy nejvyšší prioritu a díky této výhodě se nemusíte obávat žádných možných pádů nebo nehod.

Balení bez madla, nožiček a podhlavníku

Vana je dodávána bez madla, nožiček a podhlavníku. Tyto doplňky si můžete zakoupit samostatně a přizpůsobit je svým potřebám. Díky tomu máte možnost si tuto vanu přizpůsobit přesně vašim potřebám a přání.

koupelna s vanou

Koupelna s vanou

Nová obdélníková vana Kaldewei Vaio Set – 170×75 cm je skvělou volbou pro každého, kdo hledá moderní a funkční vanu pro svoji koupelnu. S jejími vlastnostmi, jako je trvanlivost, kvalitní provedení, antiskluzový povrch a povrchová úprava Perl-Effektem, bude tuto vanu velmi snadné udržovat a bude vám sloužit na mnoho let.

obdelnikova vana

Obdélníková vana