Nově příchozí: Samodržící vytahovací nástěnné zrcadlo od Wenko Power-Loc Elegance

Wenko je známá značka, kterou si oblíbili milovníci moderního a praktického designu. Její sortiment obsahuje doplňky do koupelny, které si zamilujete hned na první pohled. Vyzkoušejte třeba samodržící vytahovací nástěnné zrcadlo z řady Power-Loc Elegance, které patří mezi novinky.

Bez nutnosti vrtání a s unikátním systémem Power-Loc®

Jednou z největších výhod tohoto zrcadla je možnost montáže bez nutnosti vrtání do stěny. Díky speciálnímu systému Power-Loc® si budete moci zrcadlo namontovat na stěnu zcela bez problémů. Stačí k tomu použít jednosložkové lepidlo, které najdete v balení.

Jednoduchá manipulace a snadná dekonstrukce

Další skvělou vlastností tohoto zrcadla je jeho jednoduchá manipulace. S vytahovacím mechanizmem si můžete nastavit pozici zrcadla, která vám pro aktuální činnost nejvíce vyhovuje. Ať už se jedná o holení, líčení nebo česání vlasů, s tímto zrcadlem to půjde snadno a rychle.

A pokud byste si chtěli v budoucnu připlatit za nové zrcadlo nebo byste ho chtěli odmontovat kvůli úklidu, nemusíte se bát žádných nepříjemných následků. Doplněk můžete snadno dekonstruovat a na zdi nezůstanou žádné stopy po lepidle.

Praktický a moderní kousek pro vaši koupelnu

Samodržící nástěnné zrcadlo od Wenko Power-Loc Elegance je právem označováno jako praktický kouzelník. Bez jeho pomoci se neobejdete, pokud chcete mít v koupelně po ruce všechny potřebné doplňky. Zrcadlo je navíc vyrobeno z kvalitních a pevných materiálů, které zajistí vysokou životnost tohoto produktu.

Závěrem: Pokud hledáte praktický a moderní doplněk do vaší koupelny, zvolte samodržící vytahovací nástěnné zrcadlo od Wenko Power-Loc Elegance. Tento produkt vám bude sloužit spolehlivě, přičemž jeho montáž není náročná a manipulace s ním je díky vytahovacímu mechanismu snadná a pohodlná.

zrcadlo
zrcadlo

Nenajdete nic vhodného? Pokud byste rádi prozkoumali širší nabídku doplňků do koupelny, doporučujeme navštívit náš partnerský e-shop na odkazu nabyteklevneji.cz. Tam najdete širokou škálu kvalitních a moderních produktů za skvělé ceny.