Opviq Berceste XIV – elegantní černý závěsný lustr


Stylové a praktické svítidlo pro moderní minimalistické interiéry

Toto závěsné stropní svítidlo se osvědčí v každém moderním minimalistickém interiéru. Svítidlo upoutá vaši pozornost především díky jeho stylovému provedení. Právě tento unikátní model nebude jen praktický a funkční, ale bude i originálním dekorativním prvkem vaší domácnosti. Pokud chcete, aby vaše místnosti nesly rukopis mistra designu, neměli byste si nechat ujít tento model Berceste.

Kvalitní kovový lustr s maximálním příkonem 40 W

Kvalitní kovový lustr Berceste se pyšní průměrem 13 cm s celkovou výškou 126 cm a paticí E27. Toto svítidlo je vhodné pro žárovku s maximálním příkonem 40 W. Navíc, tento model je vyroben s velkou precizností, takže si můžete být jisti, že tato investice Vám prokáže mnoho let vynikající služby a bude i krásnou ozdobou vašeho domova.

Opviq Berceste XIV

Nakupujte s důvěrou na Brega.cz, aby jste si zajistili tento úžasný produkt za skvělou cenu. Navíc, naše odborné poradenství Vám zaručuje, že si vyberete ten nejlepší výrobek pro Vaše potřeby. Sledujte naše akce nebo se přihlaste k odběru newsletteru a dejte si slevu.

Chcete-li mít svůj interiér opravdu moderní a vkusný, neváhejte investovat do tohoto skvělého závěsného stropního svítidla. Můžete si být jisti, že bude i stěžejním prvkem Vašeho interiéru a bude tak krásně vypadat na Vašich stěnách.

si můžete zakoupit hned zde:

Brega.cz