Orion Forma přináší novinku: 12 donuts Grande!

Orion Forma na koblížky/donuty přináší novou velikost – 12 donuts Grande! Pokud jste fanouškem pečení domácích koblížků nebo donutů, nemůžete tuto novinku minout. Tento produkt nabízí možnost si doma připravit velké množství koblížků najednou, a to rychle a snadno.

Vlastnosti a specifikace formy na 12 donuts Grande od Orion Forma

Kvalitní nepřilnavý povrch: Forma na koblížky/donuty má kvalitní nepřilnavý povrch, který brání připečení do dna. Dokonce i při použití minimálního množství tuku se koblížky/donuty nelepí na dno formy. Je to velká výhoda, protože se nemusíte obávat toho, že by se vám koblížky/donuty nepovedly.

náhled na koblížky
Koblížky připravené pomocí formy na 12 donuts Grande od Orion Forma

Jednoduché vyjmutí: Orion Forma přináší maximální pohodlí při pečení koblížků/donutů. Po upečení je velmi jednoduché je vyjmout z formy. Nemusíte se obávat, že byste je mohli poškodit, protože jsou snadno vyjímatelné a není potřeba je nijak speciálně nakládat.

Vhodné do různých typů trouby: Pokud máte doma plynovou, elektrickou nebo horkovzdušnou troubu, nemusíte se bát toho, že by byla tato forma na koblížky nepoužitelná. Naopak, je vhodná do všech těchto typů trouby, takže můžete být při pečení opravdu flexibilní.

náhled na koblížky 2
Orion Forma na koblížky/donuty

Možnost mýt v myčce na nádobí: Mnoho z nás by uvítalo, kdyby formy na pečení mohly být mýté v myčce na nádobí. U formy na koblížky/donuty od Orion Forma toto není problém. Lze ji snadno umýt v myčce na nádobí, což je další velká výhoda, kterou tato forma přináší.

Rozměry: Forma na koblížky/donuty od Orion Forma má rozměry 40 x 28,5 cm a průměr donutu je 7 cm. Je to ideální velikost pro přípravu většího množství koblížků/donutů.

náhled na koblížky 3
Různé druhy koblížků připravených pomocí formy na 12 donuts Grande od Orion Forma

Použijte kuchyňskou chňapku: Při manipulaci s formou na koblížky/donuty od Orion Forma je nejlepší použít kuchyňskou chňapku. Tento produkt může být velmi horký a vyhnout se popáleninám je jednou z nejdůležitějších věcí, kterou byste měli mít na paměti.

Závěr

Orion Forma na koblížky/donuty přináší novinku v podobě formy na 12 donuts Grande. Pokud máte rádi koblížky/donuty a chcete si je připravovat doma, tato forma je pro vás tím pravým řešením. Nabízí mnoho výhod – od kvalitního nepřilnavého povrchu až po možnost mýt formy v myčce na nádobí.

Chcete si zakoupit formu na 12 donuts Grande od Orion Forma? Navštivte https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/orion-forma-na-12-donuts-grande pro více informací a koupě tohoto produktu.