Prowork Terapie Body+ HX/KX PLUM – Dokonalý pomocník při rehabilitaci těla

Prowork Terapie Body+ HX/KX PLUM je unikátní zdravotní židle, která přináší moderní design, špičkovou ergonomii a řadu nových konstrukčních vylepšení. Její výhody jsou neocenitelné pro každého, kdo dbá o svoje zdraví, nebo kdo potřebuje pomoci s rehabilitací těla. Nástupce legendárních modelů zdravotních židlí Therapia Body přináší maximum pohodlí v plné výbavě pro náročné. Je to český výrobek od firmy Prowork a nabízí se s prodlouženou zárukou na 5 let.

Hlavní výhody zdravotní židle THERAPIA BODY+

  • Unikátní zdravotní židle české výroby s možností úpravy na míru
  • Patentovaný systém biozón, jež pomáhají tělu udržet správnou polohu
  • Podpora optimální pozice páteře a nohou
  • Opěrka hlavy nové generace 3D+ s paměťovou pěnou
  • Multifunkční polohovací mechanika s rychlonastavením protiváhy EXTREM (ML) a extra zesílená mechanika HARD(XL,LRN, LRV)
  • Nastavitelný náklon sedáku (3 polohy) + hloubka sedáku
  • Výškově nastavitelná opěrka zad
  • Mimořádné dílenské zpracování
  • Kvalitní materiály s dlouhou životností
  • Nadstandardní záruka 5 let

Prowork Terapie Body+ nabízí výbornou podporu celému tělu. Můžeme si ji podle svých potřeb upravit, aby seděla přesně na nás. Patentovaný systém biozón zajišťuje, že tělo udržuje správnou polohu. Židle navíc pomáhá optimálně postavit páteř a nohy, což může přispět ke snížení bolestí zad a dalších potíží.

Opěrka hlavy nové generace 3D+ s paměťovou pěnou dokonale podpírá hlavu a krk. Výškově nastavitelná opěrka zad pak pomáhá udržet zadní část těla v ideální poloze. Multifunkční polohovací mechanika nabízí možnost rychlého nastavení protiváhy a dalších parametrů tak, aby byla židle ideální pro naše potřeby.

Nastavitelný náklon sedáku (3 polohy) + hloubka sedáku umožňuje dokonalou přizpůsobivost židle naší postavě. Každý může najít tu správnou polohu, aby byl v maximálním pohodlí, nebo aby se snáze zregeneroval po operaci či úrazu. Mimořádné dílenské zpracování a kvalitní materiály s dlouhou životností zajišťují, že židle vydrží roky.

Nadstandardní záruka na 5 let dokládá, že se jedná o produkt, na který se můžeme spolehnout. Prowork Terapie Body+ HX/KX PLUM je ideální pro každého, kdo chce dbát o své zdraví a být v pohodě. Vhodnou volbou je i pro ty, kteří se potřebují zotavit po operaci či úrazu, nebo dělají práci, která je náročná na zdraví.

Prowork Terapie Body+ HX/KX PLUM

Pokud hledáte kvalitní zdravotní židli, rozhodně zvažte Prowork Terapie Body+ HX/KX PLUM. Shodou náhod tuto skvělou židli nabízí e-shop Skvělý nábytek. Vyberte si ty správné rozměry a potah a nechte se unášet pocitem komfortu, který vám bude každý den přin