Sada 2 luxusních čtvercových mís z křišťálového skla Nachtmann Bossa Nova


Kolekce Bossa Nova – nádobí z křišťálového skla pro luxusní stůl

Nachtmann Bossa Nova nabízí nádobí z křišťálového skla, které se stane ozdobou jak vašeho jídelního stolu, tak i vitríny. V kolekci Bossa Nova najdete čtvercové misky, talíře, sklenice a podnosy v kreativním a moderním designu. Kombinací jednotlivých prvků můžete vytvořit nezaměnitelný nádech luxusu.

Praktické sklo s vysokou estetickou hodnotou

Nachtmann je německá sklárna, která své počátky datuje až do roku 1834. Už v té době se soustředila na skleněné výrobky, které mají svoji vysokou estetickou i řemeslnou hodnotu. Kromě krásného designu jsou výrobky Nachtmannu praktické a můžete je používat každodenně.

Kombinujte různé prvky z kolekce Bossa Nova pro vytvoření jedinečného vzhledu

Nachtmann Bossa Nova je perfektní volbou pro každého, kdo hledá krásné a praktické příbory pro svou domácnost. Sklo je velmi odolné a nabízí zvýšenou odolnost proti rozbití.

Sada 2 čtvercových mís z křišťálového skla Nachtmann Bossa Nova

Jedním z nejkrásnějších prvků z kolekce Bossa Nova jsou bezesporu čtvercové misky z křišťálového skla. Ty se staly velmi oblíbené díky svému originálnímu designu a možnosti kombinace s ostatními prvky z kolekce.

Krásné a praktické misky na každou příležitost

Misky jsou vhodné pro každou příležitost, od každodenního používání až po slavnostní tabuli. Jsou ideální pro podávání dezertů, salátů nebo dipů. Velikost misky 12×12 cm je ideální pro menší porce jídla.

Skleněný luxus, který si zamilujete

Misky z kolekce Bossa Nova jsou vyrobené z křišťálového skla vysoké kvality. Kristalické sklo dodává miskám krásnou lesklou povrchovou úpravu, která se krásně odráží ve světle.

Objednejte ještě dnes a získejte krásné misky do své sbírky

Pokud i vy hledáte krásné misky, které budou ozdobou vašeho jídelního stolu, určitě zvažte misky z kolekce Bossa Nova. Na stránkách Codina.cz je najdete jako sada 2 čtvercových mís za velmi příznivou cenu. Objednávejte ještě dnes a získejte krásné misky do své sbírky.

Sada 2 čtvercových mís z křišťálového skla Nachtmann Bossa Nova

Jak udržovat skleněné výrobky Nachtmann v perfektním stavu

Skleněné výrobky Nachtmann můžete udržovat ve velmi dobrém stavu, pokud respektujete několik základních pravidel péče o ně. Misky i ostatní prvky z kolekce Bossa Nova snadno udržíte v čistotě mytím v ruce nebo v myčce. Důležité je dbát na správný způsob sušení, skleněné výrobky by neměly být vysoušeny na slunci.

Emoce, pocit elegance a luxusu, to všechno jsou atributy, které s sebou nese sklo Nachtmann. Pokud máte rádi krásné a kvalitní věci, určitě neváhejte a pořiďte si některý z prvku z kolekce Bossa Nova. Nesmíte zapomenout navštívit stránky Codina.cz a objednat ještě dnes sada 2 čtvercových mís z křišťálového skla Nachtmann Bossa Nova 12×12 cm.

Nachtmann Bossa Nova - luxusní skleněné výrobky