Stolní lampa MILET – N-834 s přírodním designem

Stolní lampa MILET - N-834 s přírodním designem

Stolní lampa MILET – N-834 je zajímavým kouskem s přírodním designem, který zaujme každého milovníka přírody. Tato lampa přináší do vašeho interiéru dřevěného panáčka, který vypadá, jako když drží světlo.

Přírodní design

Přírodní design lze vidět na každém kousku této lampy. Dřevěný panáček drží světlo, které díky speciálnímu materiálu vypadá, jako kdyby ho držel v ruce. Celkový vzhled lampy je velmi příjemný a krásný na pohled.

Stolní lampa MILET - N-834 s přírodním designem

Základní informace

Stolní lampa MILET – N-834 má rozměry 18,5 x 27 cm (šířka x výška). Lampa je vyrobena z kvalitního materiálu, který zajišťuje dlouhou životnost lampy a vysokou odolnost vůči poškození.

Lampa je osazena energeticky úsporným LED světlem s vysokou svítivostí a nízkou spotřebou energie. Světlo má teplou bílou barvu, která vytváří příjemnou atmosféru v místnosti.

Zakoupení

Pokud vás tato stolní lampa zaujala, můžete ji zakoupit na stránkách Atcomplet. Cena lampy je velmi příznivá a zahrnuje i dopravu zdarma.

Stolní lampa MILET - N-834 s přírodním designem

Závěr

je zajímavým prvkem, který osvětlí váš interiér. Díky svému přírodnímu designu se hodí do každého moderního bytu nebo do kanceláře. Lampa je vyrobena z kvalitního materiálu, má vysokou odolnost a nízkou spotřebu energie. Pokud hledáte originální světlo pro váš stůl, je tato lampa tou správnou volbou pro vás.