Zahrada se stává pohodlnější díky červenému sedacímu vaku SIESTA SOFA od ASIR!


Rozkládací, designový sedací zahradní vak SIESTA SOFA

Chcete užít krásné letní dny a večery venku na zahradě či terase? Sáhněte po novém rozkládacím, designovém sedacím zahradním vaku SIESTA SOFA od ASIR. Tento sedací vak vás rozhodně nezklame.

Jednoduchá přeměna

Tento nábytek je vyroben z kvalitní materiálu a snadno se mění z křesílka na pohodlnou pohovku. Stačí odepnout polštář, který slouží jako opěradlo, a zahrada se stává ještě pohodlnější.

Barva a materiál

Sedací vak SIESTA SOFA je k dispozici v několika barevných variantách. Pokud preferujete výrazné barvy, můžete zvolit červenou. Materiál, ze kterého je sedací vak vyroben, je 100% recyklovaná polystyrenová pěna (EPS) o hustotě 7-20. Navíc je potažen voděodolnou tkaninou, takže se nemusíte bát, že by vak byl nějakým způsobem poškozen deštěm.

Rozměry

Sedací vak SIESTA SOFA má šířku sedáku 55 cm a výšku opěradla 40 cm. Výška sedáku samotného je rovněž 40 cm. Délka sedu v rozloženém stavu je 180 cm. Můžete tak na sedacím vaku pohodlně odpočívat sami nebo s někým dalším.

Zipový systém

Sedací vak SIESTA SOFA má nejenom skrytý, dvojitý zipový systém, ale také není podšitý. To znamená, že se vnitřní plnivo může volně přizpůsobovat vašemu tělu a sedací vak se tak dokonale přizpůsobí vaší pozici.

Maximální nosnost

Další výhodou tohoto sedacího vaku je jeho velmi vysoká nosnost. Může s ním sedět až 200 kg, takže na něm klidně ochotně přivítáte i plně vybaveného souseda.

Nyní už víte, jaký sedací vak si vybrat, aby vaše zahrada či terasa byly co nejpohodlnější. Objednejte si červený sedací vak SIESTA SOFA od ASIR a užijte si krásné venkovní prožitky!

Koupit SIESTA SOFA od ASIR

Žena relaxující na červeném sedacím vaku SIESTA SOFA

Relaxační zóna s červeným sedacím vakem SIESTA SOFA od ASIR